П`ятниця, 29.03.2024, 17:43
місто Деражня (неофіційний сайт)
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: SAVA, urbania  
Форум м.Деражня » МІСТО ДЕРАЖНЯ » ..::Розмови та розваги на вільні теми::.. » Хто хоче в туристи?? ПОГОНІМ берем літру і будемо творчими!! (Кароч просто відповідаємо)
Хто хоче в туристи?? ПОГОНІМ берем літру і будемо творчими!!
То хто хоче в туристи літру з собою і ви туристи??? То в кого є літра???
1.Я хочу, але нема літри!![ 4 ][36.36%]
2.Турісти уроди не буду з вами[ 2 ][18.18%]
3.А в мене і літра і бажання[ 7 ][63.64%]
4.Вип`єм[ 4 ][36.36%]
Усього відповідей: 11
LORDДата: Субота, 04.10.2008, 21:11 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 110
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Норм

Не надо пытаться исправить прошлое - надо жить настоящим, чтобы потом, когда оно станет прошлым, не хотелось бы его исправлять...
 
Альонка=)Дата: Субота, 04.10.2008, 21:29 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 42
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
МИ ТУРІСТИ- ПОХУЇСТИ курим план(я не курю), Лазем по скалах! Ми вільні громадяни!!!

Кожен з нас живе серед інших людей,у світі, що його оточуе. і кожен мріе про те, аби проявити себе як сильна та неординарна особистість!
 
LORDДата: Субота, 04.10.2008, 21:45 | Повідомлення # 3
Подполковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 110
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
норм чувіха женемо я такого тож не курю

Добавлено (04.10.2008, 21:35)
---------------------------------------------
Непривязанная веревочка - ничья веревочка"
"Вещь, отошедшая от хозяина на расстояние более 2-х метров, считается потерянной"
- Эй, навехy ! Стрaховка готова?!
- Готова!
- Стрaхуй!
- Сам стрaхуй!
- От стрaхуя слышу!

Добавлено (04.10.2008, 21:38)
---------------------------------------------
Первый костер

Дождь стих, но уснуть мне так и не удалось. Уж больно долго пришлось промучаться в поисках сухого места в намокшем за ночь спальнике.

Стук топоров и шум падающего дерева напомнили о неизбежности подъема. Вылезать из спальника, в котором наконец-то кое-как удалось согреться, все равно не хотелось, но тут по моему лицу стали шарить чьи-то грубые ладони.

— Уйди, дурак! — буркнул я Петьке, своему «коллеге» по утреннему дежурству — Я уже не сплю!

— А где Люська спит? — угрожающе зашипел мой напарник.

— А я почем знаю?

— Люська знает, что готовить на завтрак!

Поеживаясь от холода, я с трудом влез в кроссовки, полные воды, которая натекла за ночь с края тента. Тут я увидел сознательную Люську. В поисках утренней крупы и колбасы она копалась в двух рюкзаках одновременно.

— Помоги! — прошептала наша фронтовая подруга, с трудом удерживая размокший бумажный пакет с гречкой.

Я подоспел вовремя и лишил лесных мышей дополнительного пайка. Держа в своих руках пакет, будто танцуя фокстрот, мы с Люськой дошли до кострового места.

Чертыхаясь, Петька и Колька пытались добыть огонь активным трением спичек о коробок. Рядом с ними уже лежала большая гора обломков изделий Балабановского деревообрабатывающего комбината. Дрова были сырые и «негорючие». В сотый уже, наверно, раз Колька врезал топором по буковому полену, пытаясь добыть щепку-растопку, но вновь без успеха. Мы с Люськой успели увернуться и едва не уронили драгоценную крупу. Разозленный дровосек Колька начал махать топором, как казак саблей. Щепки полетели с быстротой и меткостью стрел Робин Гуда. Под обстрелом мы сумели пересыпать крупу в кан.

Тем временем Петька насыпал на костровище зеленых веток различной степени зелености и сухости. Тонкая струйка дыма и мелкие искорки дарили надежду на благополучный исход операции «Завтрак», но счастье всегда не длится долго.

Устав стоять на четвереньках и дуть на огонь, Колька, не говоря ни слова, бросился к моему рюкзаку, вытер руки о тент и, достав из кармана пластмассовую флягу с бензином, заорал: «Сейчас вмиг разгорится! Берегись!» Колька вылил бензин на щепки и бросил целый пучок горящих спичек. Пламя взметнулось вверх, и мы застыли, пораженные зрелищем бушующей стихии. Резкий, непонятно откуда взявшийся порыв ветра помог костру.

— Порох ломайте! Порох! — осенило Люську.

Мы стали в бешеном темпе обламывать сухие еловые ветки, свисающие над костром. Пламя поднималось все выше, свидетельствуя о нашей победе. Одуревший от счастья Петька орал: «Первый раз в жизни! Сам! Костер! Во!»

Добавлено (04.10.2008, 21:45)
---------------------------------------------
норм


Не надо пытаться исправить прошлое - надо жить настоящим, чтобы потом, когда оно станет прошлым, не хотелось бы его исправлять...
 
Альонка=)Дата: Субота, 04.10.2008, 22:02 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 42
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
ДНІСТЕ-РУЛІТ!!!

Добавлено (04.10.2008, 22:02)
---------------------------------------------
Все забюна все напюся в пятницю хоча вже три місяця нічо непила але нада! Косевічка ГОНІМ беса!!!


Кожен з нас живе серед інших людей,у світі, що його оточуе. і кожен мріе про те, аби проявити себе як сильна та неординарна особистість!
 
LORDДата: Субота, 04.10.2008, 22:20 | Повідомлення # 5
Подполковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 110
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
давай після 12 ти думаю знаєш чого

Не надо пытаться исправить прошлое - надо жить настоящим, чтобы потом, когда оно станет прошлым, не хотелось бы его исправлять...
 
Альонка=)Дата: Неділя, 05.10.2008, 08:34 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 42
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
да знаю но я буду чикати потом будуть танці!!!

Добавлено (05.10.2008, 08:34)
---------------------------------------------
Анегдот: ТУРІСТИ -НЕП^ЮТЬ!!!!)))) happy


Кожен з нас живе серед інших людей,у світі, що його оточуе. і кожен мріе про те, аби проявити себе як сильна та неординарна особистість!
 
MatrosДата: Неділя, 05.10.2008, 12:56 | Повідомлення # 7
Генералиссимус
Група: Проверенные
Повідомлень: 1210
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
кароче харе........... cool



Рок-ДЕРЬМО, Попса ПАРАША, Панки ХОЙ, победа Наша
 
LORDДата: Неділя, 05.10.2008, 13:34 | Повідомлення # 8
Подполковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 110
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Альонка=), нє потім буде вишиванка!!! happy

Не надо пытаться исправить прошлое - надо жить настоящим, чтобы потом, когда оно станет прошлым, не хотелось бы его исправлять...
 
MatrosДата: Неділя, 05.10.2008, 14:15 | Повідомлення # 9
Генералиссимус
Група: Проверенные
Повідомлень: 1210
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Альонка=), за план уважуха =))



Рок-ДЕРЬМО, Попса ПАРАША, Панки ХОЙ, победа Наша
 
Альонка=)Дата: Неділя, 05.10.2008, 14:21 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 42
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
Matros, То го в турісти!!!

Кожен з нас живе серед інших людей,у світі, що його оточуе. і кожен мріе про те, аби проявити себе як сильна та неординарна особистість!
 
MatrosДата: Неділя, 05.10.2008, 18:53 | Повідомлення # 11
Генералиссимус
Група: Проверенные
Повідомлень: 1210
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
пастой



Рок-ДЕРЬМО, Попса ПАРАША, Панки ХОЙ, победа Наша
 
FighterXДата: Четвер, 16.10.2008, 23:48 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 59
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
2 литри и в туризм

 
fuckДата: Субота, 22.11.2008, 00:15 | Повідомлення # 13
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 205
Нагороди: 0
Репутація: 17
Статус: Offline
ви всі тупите ви шо думаєте шо турісти це люті бехарі які синячать не просихаючи? фіг то правда турист це людина романтична яка любить гори, кострик і слухати гітару! а щодо спортивного туризму так там люди досить важко працють щоб добитись якось результату?
І ті хто думає шо він турист бо сів в лісі і бахнув великого бутля горіляци так це не так!
 
Альонка=)Дата: П`ятниця, 12.12.2008, 13:45 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 42
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
Не я люблю піти в поход, посидіти біля костра, і поспівати пісні під гитару!!! І коли ми їдем в поход ми канешно готовимся до змагань! Фак турісти не романтичні люди, бо турізм-це спорт, а спортсмени сильні, і бадьорі! Я знаю пособі бо для мене спорт займае більшу половину в мому житі! Я 5 років льогкою атлет. і 4 роки турізмом! Ну повір ні в одному поході небачила шо турісти непють!!! тре читати лучи тему турісти які ходять в походи просто так це одне, а настоящі турісти це друге!!! ше раз побачу шо на турістів будете гнати( будь-хто) вам буде дуже зле!!!!

Добавлено (12.12.2008, 13:45)
---------------------------------------------
AssMy, якщо турісти параша то тоді ти хто???? напевно нуб який тільки сидить за компом і ніфіга нероюе(сорі це моя думка)


Кожен з нас живе серед інших людей,у світі, що його оточуе. і кожен мріе про те, аби проявити себе як сильна та неординарна особистість!
 
urbaniaДата: Неділя, 21.12.2008, 10:50 | Повідомлення # 15
Генерал-полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 1158
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
О туристи то сила, наша школа пишається нашими туристами. котрі лиш перемагають...
А загалом бути туристом, то корисно...насамперед для себе...


ОДНА,ЯК ТРОЯНДА НА ЧУЖІЙ МОГИЛІ.ГОРДА І НЕПРИСТУПНА ,НУ І ХАЙ...Я ТА,КОГО СЬОГОДНІ ХОРОНИЛИ.АЛЕ ЧИЯ СМЕРТЬ НЕ ПРИНОСИТЬ СУМУ?...МОЯ...БО Я І Є СМЕРТЬ.
 
Форум м.Деражня » МІСТО ДЕРАЖНЯ » ..::Розмови та розваги на вільні теми::.. » Хто хоче в туристи?? ПОГОНІМ берем літру і будемо творчими!! (Кароч просто відповідаємо)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Сайт управляється системою uCoz