Субота, 20.04.2024, 03:09
місто Деражня (неофіційний сайт)
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: SAVA, urbania  
Форум м.Деражня » МІСТО ДЕРАЖНЯ » ..::Розмови та розваги на вільні теми::.. » Болтаем и флудим здесь
Болтаем и флудим здесь
MatrosДата: Четвер, 29.05.2008, 11:16 | Повідомлення # 601
Генералиссимус
Група: Проверенные
Повідомлень: 1210
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Канєшно я сильний))

Добавлено (29.05.2008, 11:16)
---------------------------------------------
Дівочі поцілунки діляться на три види: помірні, тремтячі й впиваючиєся. Якщо дівчина, уступаючи силі, кладе свої безвладні вуста на його губи й завмирає, то це поцілунок помірний. Якщо ж вона трохи розпікає й готова прикусити зубами його губу, наказавши при цьому своїй нижній губі подрагувати, а верхній - бути рухливій, то цей поцілунок називається тремтячим. І, нарешті, поцілунок впиваючийся: дівчина прикриває очі коханця долонею, потім ніжно прихоплює ротом його губи й упивається в них кінчиком свого язика.

Для дівчини, що ще не вступала в статевий зв'язок із чоловіком і яка не цілком довірилася своєму партнерові, існують наступні три види поцілунків.

1. Обмежений поцілунок. У цьому випадку чоловік умовляє жінку поцілувати його. Вона охоплена сором'язливістю, але проводить своїми губами по губах чоловіка. При цьому вона не робить спроби пригорнутися губами до його губ або засмоктати їх.

2. Трепетний поцілунок. У цьому випадку чоловік тримає нижню губу жінки між своїми губами. Жінка теж хотіла б відповісти йому, але не може через сором'язливість. Все-таки її губи мало-мало тріпотять, тремтять. Вона робить вигляд, що хоче відняти свої губи, хоча насправді не випробовує такого бажання. Коли ж чоловік робить спробу закінчити поцілунок, послабляючи напругу своїх губ, вона відразу стискає його губи своїми. У цьому випадку губи жінки тріпотять, от чому поцілунок і одержав свою назву.

3. Досліджуючий поцілунок. У цьому випадку жінка бере на себе ледве більше ініціативи. Вона набирається мужності. Вона закриває очі коханого своєю долонею, потім закриває й свої очі, бере нижню губу й пестить її язиком або губами. Це робить їй велику приємність.




Рок-ДЕРЬМО, Попса ПАРАША, Панки ХОЙ, победа Наша
 
DeadSoulДата: Четвер, 29.05.2008, 16:38 | Повідомлення # 602
Генерал-лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 502
Нагороди: 0
Репутація: 14
Статус: Offline
Шариш в поіску smile



 
urbaniaДата: Четвер, 29.05.2008, 19:02 | Повідомлення # 603
Генерал-полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 1158
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
ну я вже тоді прям незнаю... мабуть створіть тему чисто про поцілунки ... і т.д.

ОДНА,ЯК ТРОЯНДА НА ЧУЖІЙ МОГИЛІ.ГОРДА І НЕПРИСТУПНА ,НУ І ХАЙ...Я ТА,КОГО СЬОГОДНІ ХОРОНИЛИ.АЛЕ ЧИЯ СМЕРТЬ НЕ ПРИНОСИТЬ СУМУ?...МОЯ...БО Я І Є СМЕРТЬ.
 
DeadSoulДата: Четвер, 29.05.2008, 19:45 | Повідомлення # 604
Генерал-лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 502
Нагороди: 0
Репутація: 14
Статус: Offline
biggrin



 
urbaniaДата: Четвер, 29.05.2008, 19:46 | Повідомлення # 605
Генерал-полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 1158
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
ну а ніби не правду кажу .... все розмовляють про одне .....

ОДНА,ЯК ТРОЯНДА НА ЧУЖІЙ МОГИЛІ.ГОРДА І НЕПРИСТУПНА ,НУ І ХАЙ...Я ТА,КОГО СЬОГОДНІ ХОРОНИЛИ.АЛЕ ЧИЯ СМЕРТЬ НЕ ПРИНОСИТЬ СУМУ?...МОЯ...БО Я І Є СМЕРТЬ.
 
DokДата: Четвер, 29.05.2008, 19:49 | Повідомлення # 606
Генерал-майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 9
Статус: Offline
а пора така коли нчо інше в голову не лізе дівчата поскидали зайву одежу і стали ще прекрасныши і про шо тут ше думати

777 Infelicissimum genus infortunii est fuisse felicem


 
urbaniaДата: Четвер, 29.05.2008, 20:05 | Повідомлення # 607
Генерал-полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 1158
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
ну я не одна з них.... слава Богу...

ОДНА,ЯК ТРОЯНДА НА ЧУЖІЙ МОГИЛІ.ГОРДА І НЕПРИСТУПНА ,НУ І ХАЙ...Я ТА,КОГО СЬОГОДНІ ХОРОНИЛИ.АЛЕ ЧИЯ СМЕРТЬ НЕ ПРИНОСИТЬ СУМУ?...МОЯ...БО Я І Є СМЕРТЬ.
 
DeadSoulДата: Четвер, 29.05.2008, 20:47 | Повідомлення # 608
Генерал-лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 502
Нагороди: 0
Репутація: 14
Статус: Offline
Dok привильно smile

Добавлено (29.05.2008, 20:47)
---------------------------------------------
Як викрасти автомобіль за допомогою аркуша паперу

За даними ГИБДД Москви, в столиці почастішали випадки угонів автомобілів вельми незвичайним способом, коли для того, щоб вкрасти машину, викрадач використовує звичайний листок паперу. Як повідомляє Newsru.com, іменного його злочинці прикріплюють до заднього скла припаркованого авто. Помічає це водій, як правило, не відразу, а лише тоді, коли вже сів в машину, завів двигун і перш, ніж рушити, поглянув в дзеркало

Коли автомобіліст виявляє, що огляд йому загороджує незрозуміло перешкода, що звідки узялася, перше, що він робить, це виходить з салону, щоб прибрати аркуш паперу. А оскільки ця справа займає всього декілька секунд, то навряд чи комусь прийде в голову глушити двигун, брати з собою ключі запалення і закривати двері. Саме цим і користуються злочинці: як тільки власник наблизиться до капота, вони встрибують в салон автомобіля і виїжджають.

Співробітники московської ДАІ запобігають автомобілістам про такі випадки і настійно рекомендують, відмітивши прикріплений до заднього скла машини аркуш паперу або іншу перешкоду, у жодному випадку не виходити з салону автомобіля, а відразу ж виїхати з місця парковки і прибрати папір пізніше, вже в безпечному місці.




 
MatrosДата: П`ятниця, 30.05.2008, 12:31 | Повідомлення # 609
Генералиссимус
Група: Проверенные
Повідомлень: 1210
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
happy happy happy urbania, на рахунок теми то я ЗА

Добавлено (30.05.2008, 12:31)
---------------------------------------------
urbania, якого ху**** ти хвосту підвищуєш репутацію і пишиш це це все через тебе, він нам понизив З DeadSoul, і йому і неху**** тут цю ху**** пороти !!!!




Рок-ДЕРЬМО, Попса ПАРАША, Панки ХОЙ, победа Наша
 
urbaniaДата: П`ятниця, 30.05.2008, 14:19 | Повідомлення # 610
Генерал-полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 1158
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Бо я йому виннна . в певній мірі вони в нього з'явились через мене....

ОДНА,ЯК ТРОЯНДА НА ЧУЖІЙ МОГИЛІ.ГОРДА І НЕПРИСТУПНА ,НУ І ХАЙ...Я ТА,КОГО СЬОГОДНІ ХОРОНИЛИ.АЛЕ ЧИЯ СМЕРТЬ НЕ ПРИНОСИТЬ СУМУ?...МОЯ...БО Я І Є СМЕРТЬ.
 
urbaniaДата: П`ятниця, 30.05.2008, 14:20 | Повідомлення # 611
Генерал-полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 1158
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
І ПЛЗ БЕЗ МАТІВ...

ОДНА,ЯК ТРОЯНДА НА ЧУЖІЙ МОГИЛІ.ГОРДА І НЕПРИСТУПНА ,НУ І ХАЙ...Я ТА,КОГО СЬОГОДНІ ХОРОНИЛИ.АЛЕ ЧИЯ СМЕРТЬ НЕ ПРИНОСИТЬ СУМУ?...МОЯ...БО Я І Є СМЕРТЬ.
 
MatrosДата: П`ятниця, 30.05.2008, 15:22 | Повідомлення # 612
Генералиссимус
Група: Проверенные
Повідомлень: 1210
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
urbania, да зявились і чому через тебе, шо я чи ДеадСоул йому зробив??????????????

Добавлено (30.05.2008, 15:22)
---------------------------------------------
І ше одне не думай шо ти Модер і тобі все можна живи своїм життям, живи таким як ми!!!




Рок-ДЕРЬМО, Попса ПАРАША, Панки ХОЙ, победа Наша
 
DeadSoulДата: П`ятниця, 30.05.2008, 16:28 | Повідомлення # 613
Генерал-лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 502
Нагороди: 0
Репутація: 14
Статус: Offline
Matros, 100% sad





Повідомлення відредагував DeadSoul - П`ятниця, 30.05.2008, 16:29
 
MatrosДата: Субота, 31.05.2008, 19:28 | Повідомлення # 614
Генералиссимус
Група: Проверенные
Повідомлень: 1210
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
ну ну angry angry



Рок-ДЕРЬМО, Попса ПАРАША, Панки ХОЙ, победа Наша
 
DokДата: Субота, 31.05.2008, 19:33 | Повідомлення # 615
Генерал-майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 9
Статус: Offline
DeadSoul, Matros, ви ребята юзира з модером не путайте в модера можливостей білше і скажіть спосібо шо вас ше не забанила urbania, бо модер це може і нічо нікому не докжете

777 Infelicissimum genus infortunii est fuisse felicem


 
Форум м.Деражня » МІСТО ДЕРАЖНЯ » ..::Розмови та розваги на вільні теми::.. » Болтаем и флудим здесь
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Сайт управляється системою uCoz