П`ятниця, 29.03.2024, 02:39
місто Деражня (неофіційний сайт)
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: SAVA  
Форум м.Деражня » МІСТО ДЕРАЖНЯ » Все що стосується міста Деражня » Благоустрій міста (в кого які пропозиції по благоустрої нашого міста.)
Благоустрій міста
PlayboyДата: Неділя, 24.02.2008, 20:45 | Повідомлення # 16
Група: Видалені





kanzler_666, тут на сайті можна говорити про все що нам не подобається, а толку? всеодно ніхто крім нас сюда не заходить? тут я з тобою погоджуюся!!!!!
 
StarmanДата: Вівторок, 26.02.2008, 11:17 | Повідомлення # 17
Група: Видалені





в Деражні стільки придурків яким тільки дай шось зламати,може це круто? Я цього нерозумію , місто це всеодно що твій дім в якому ти живеш.
 
urbaniaДата: Вівторок, 26.02.2008, 18:44 | Повідомлення # 18
Генерал-полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 1158
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Starman , просто зараз пішли якісь дивні люди , вони як шось капостять , то їм кайф , а от чого через чиюсь дурість повинні страждати невинні sad

ОДНА,ЯК ТРОЯНДА НА ЧУЖІЙ МОГИЛІ.ГОРДА І НЕПРИСТУПНА ,НУ І ХАЙ...Я ТА,КОГО СЬОГОДНІ ХОРОНИЛИ.АЛЕ ЧИЯ СМЕРТЬ НЕ ПРИНОСИТЬ СУМУ?...МОЯ...БО Я І Є СМЕРТЬ.
 
AbsentДата: Середа, 27.02.2008, 10:34 | Повідомлення # 19
Група: Видалені





Мені ця Дерашпа чесно кажучи вообще не впирається!Хай вообще горить нахуй,я ше зрадію!
 
urbaniaДата: Середа, 27.02.2008, 22:37 | Повідомлення # 20
Генерал-полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 1158
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Нє , ну люди , я то вже пару раз писала не те шо треба не в тій темі шо треба , але ж ви нормальні люди і розумніші , тим більше шо вже добре знаєте цей сайт . то чого ж ви перейшли в цій темі на взагалі іншу ? ми ж тут просто пишем пропозиції на покращення нашого міста (тобто мрії) . а не розповідаєм як ми не любим Деражню ......

ОДНА,ЯК ТРОЯНДА НА ЧУЖІЙ МОГИЛІ.ГОРДА І НЕПРИСТУПНА ,НУ І ХАЙ...Я ТА,КОГО СЬОГОДНІ ХОРОНИЛИ.АЛЕ ЧИЯ СМЕРТЬ НЕ ПРИНОСИТЬ СУМУ?...МОЯ...БО Я І Є СМЕРТЬ.
 
AbsentДата: Неділя, 02.03.2008, 20:50 | Повідомлення # 21
Група: Видалені





Quote (urbania)
Хай вообще горить нахуй,я ше зрадію!

Добавлено (02.03.2008, 20:50)
---------------------------------------------
tongue

 
urbaniaДата: Неділя, 02.03.2008, 22:21 | Повідомлення # 22
Генерал-полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 1158
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Я теж звичайно не скажу шо люблю Деражню , але ж я тут народилась . ворисла , покишо вчусь , отримую задоволення від спілкування з друзями , але ж я отак прямо не матюкаюсь в сторону рідного міста , хоча чекаю того моменту коли поїду вчитись в Хмельницький ......

ОДНА,ЯК ТРОЯНДА НА ЧУЖІЙ МОГИЛІ.ГОРДА І НЕПРИСТУПНА ,НУ І ХАЙ...Я ТА,КОГО СЬОГОДНІ ХОРОНИЛИ.АЛЕ ЧИЯ СМЕРТЬ НЕ ПРИНОСИТЬ СУМУ?...МОЯ...БО Я І Є СМЕРТЬ.
 
innka2008Дата: Неділя, 02.03.2008, 22:28 | Повідомлення # 23
Генерал-майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 327
Нагороди: 0
Репутація: 22
Статус: Offline
karoche nado zdelat trotuari zdelat normalnyi dans bar ili prosto club normalnyi s nastoiawim dj a ne s malchikom kotoryi umeet disk stavit v dvd hhhh s normalnimi ludmi vnutri pust delauyt drees kod na vhode chtobi ne puskat raznoe bidlo zdelat vnutri normalnuy barnuy stoiku i tak dali !vidriti magazin odin magazin velukui de bude krasiva odeja tipo velikogo butika chtobi kajdyi raz kogda ne cheva odet chtobi viiti ne ehat v hmelnizkii a mojna bilo chtoto kupit v derajne !i voobwe zdelat normalyi zal torjestv ili restoran chtobi ludi mogli otdihat tam normalno !vot tak vot CHITAT VSEM !!!!!!! wink


 
kanzler_666Дата: Неділя, 02.03.2008, 23:02 | Повідомлення # 24
Генерал-майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 387
Нагороди: 0
Репутація: 35
Статус: Offline
Quote (innka2008)
karoche nado zdelat trotuari zdelat normalnyi dans bar ili prosto club normalnyi s nastoiawim dj a ne s malchikom kotoryi umeet disk stavit v dvd hhhh s normalnimi ludmi vnutri pust delauyt drees kod na vhode chtobi ne puskat raznoe bidlo zdelat vnutri normalnuy barnuy stoiku i tak dali !vidriti magazin odin magazin velukui de bude krasiva odeja tipo velikogo butika chtobi kajdyi raz kogda ne cheva odet chtobi viiti ne ehat v hmelnizkii a mojna bilo chtoto kupit v derajne !i voobwe zdelat normalyi zal torjestv ili restoran chtobi ludi mogli otdihat tam normalno !vot tak vot CHITAT VSEM !!!!!!! wink

То что это все прочитают я не спорю...А вот то,что это увидят кто-то из "управляющих" я уверен что нет.....И они ваще даже не замыслятся над твоими и другими предложениями.....


слышь мойша, а как пройти к Евросети???
 
innka2008Дата: Неділя, 02.03.2008, 23:37 | Повідомлення # 25
Генерал-майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 327
Нагороди: 0
Репутація: 22
Статус: Offline
kanzler_666, podojdi Temka kogda oni uvidiat chto v derajne ostanutsa tolko pojilie ludi pochti vse otuda uedyt togda oni vse pootkrivayt a eto budet ochen skoro pover i togda im budet kapezz


 
KasjakДата: Понеділок, 03.03.2008, 14:54 | Повідомлення # 26
Генерал-майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 326
Нагороди: 0
Репутація: 23
Статус: Offline
Я вважаю,що було б нормально якось оновити наш парк,бо вже аж дуже його засрали.

Cіtіus Аltіus Fortіus
 
fuckДата: Понеділок, 03.03.2008, 17:21 | Повідомлення # 27
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 205
Нагороди: 0
Репутація: 17
Статус: Offline
Kasjak, да вовчик на рахунок парку я згоден!

Добавлено (03.03.2008, 17:21)
---------------------------------------------
не погано було б відкрити якийсь спорт комплекс з басейном, тренажокою і таке інше

 
StarmanДата: Понеділок, 03.03.2008, 19:28 | Повідомлення # 28
Група: Видалені





помоєму в ресторані роблять нормальний зал,такі чутки ходять подивимось.
 
madnessДата: Вівторок, 04.03.2008, 12:35 | Повідомлення # 29
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 31
Нагороди: 0
Репутація: 9
Статус: Offline
І Кока-колу реставрують,

Добавлено (04.03.2008, 12:35)
---------------------------------------------
А вобше виходьте всі на вулиці і кожен біля свого будинку приберіть, вивезіть сміття, засійте траву, і буде чисто, а головне не мусоріть скрізь, є мусорні баки, їх не так багато, але це вже інше питання. благоустрій нашого міста залежить від того наскільки свідомими ми стали, і чи готові ми не гадити там де ми живемо,

 
fuckДата: Вівторок, 04.03.2008, 14:24 | Повідомлення # 30
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 205
Нагороди: 0
Репутація: 17
Статус: Offline
madness, я повністю згоден з тобою адже чисто там де не мусорять а не там де щодня прибирають
 
Форум м.Деражня » МІСТО ДЕРАЖНЯ » Все що стосується міста Деражня » Благоустрій міста (в кого які пропозиції по благоустрої нашого міста.)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Сайт управляється системою uCoz