Субота, 20.04.2024, 06:46
місто Деражня (неофіційний сайт)
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 13
  • 14
  • »
Модератор форуму: SAVA  
Форум м.Деражня » МІСТО ДЕРАЖНЯ » Все що стосується міста Деражня » ПОБАЖАННЯ ДЛЯ АДМІНА САЙТА.
ПОБАЖАННЯ ДЛЯ АДМІНА САЙТА.
ФІЛОСОФДата: Середа, 19.09.2007, 00:38 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Дуже добре що в ДЕРАЖНІ появився свій сайт ( хоч і неофіційний). Погано те, що сайт "русско-украйонскій" і на ньому постійно лізеш на лєстніцу, а падаєш з драбіни. Так не годиться. Що про нас, ДЕРАЖНЯНЦІВ, подумає багатомілліонна інтернетівська спільнота???.... Тому пропоную адміну сайта виправити помилки і зробити сайт на якійсь одній мові, яка йому ближча до душі. cool
cool cool cool cool
 
BossДата: Середа, 19.09.2007, 11:27 | Повідомлення # 2
почесний Адмін
Група: Проверенные
Повідомлень: 157
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
ну побажання це я звичайно до уваги постараюсь прийняти але не обіцяю його виконувати...
в принципі наша область, район та місто є РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКО мовним, та і аудиторія сайта може буде не тільки з України...

А про те яка мова мені ближча до душі, то я в принципі спілкуюсь як на українській так і на російській мовах... barbarian

Сайт ще не запущений на повну силу... працює у тестовому режимі... займатись сайтом часу не дуже маю... точніше його практично нема... може з часом все буде на щирій українській мові але з часом, а зара "маємо те що маємо...".




 
ФІЛОСОФДата: Середа, 19.09.2007, 21:17 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





cool Ну, як би там не було, " маємо те що маємо ", це вже не погано, це вже великий "+". Всетаки маємо! Тому хочу подякувати Адміну за вкладену працю
і страчений час при розробці і обслуговуванні даного сайта. А також побажати побільше творчої наснаги, сил, часу і всього найкращого в подальшому
розвитку цієї доброї справи. cool
 
BossДата: П`ятниця, 21.09.2007, 13:32 | Повідомлення # 4
почесний Адмін
Група: Проверенные
Повідомлень: 157
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
pray roll Дякую... Будемо працювати і далі у цьому напрямку...



 
MarioДата: Субота, 06.10.2007, 21:08 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Непогано було б викласти красиві фото міста.
 
BossДата: Неділя, 07.10.2007, 12:45 | Повідомлення # 6
почесний Адмін
Група: Проверенные
Повідомлень: 157
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
Mario, Я також так думаю... давай шукай КРАСИВІ фото міста та виложуй їх в розділі Фотоальбом » ФОТО м.Деражня...
для себе гарних фотографій я поки що не знайшов... Буде щось гарне, обов'язково виложу...




 
ShadowДата: Вівторок, 16.10.2007, 12:56 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





Ты считаешь свой сайт на столько продвинутым, что бы игнорировать посты пользователей по той причине что ты считаешь этот пост ТУПЫМ???? angry в таком случае выложи от себя хоть что-то не тупое, а то с такими успехами lol РЕКОРД 25 ЮЗЕРОВ НА ФОРУМЕ lol лучшего результата ты не увидишь.....

Повідомлення відредагував Shadow - Вівторок, 16.10.2007, 12:59
 
ЛасточкАДата: Вівторок, 16.10.2007, 13:01 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 53
Нагороди: 0
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Shadow)
Ты считаешь свой сайт на столько продвинутым, что бы игнорировать посты пользователей по той причине что ты считаешь этот пост ТУПЫМ????в таком случае выложи от себя хоть что-то не тупое, а то с такими успехамиРЕКОРД 25 ЮЗЕРОВ НА ФОРУМЕлучшего результата ты не увидишь.....

Да да! Перед тем как что то сделать надо написать причину. Boss - будь проще и к тебе потянутся!


Єдине що потрібно для триумфу зла - це щоб хороші люди нічого не робили!
 
BossДата: Середа, 17.10.2007, 12:00 | Повідомлення # 9
почесний Адмін
Група: Проверенные
Повідомлень: 157
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
ЛасточкА, Shadow,
1. ПОСТЫ тупыми не считаю...
2. ТЕ 2 ПОСТА ЧТО ДОБАВИЛА ЛасточкА, были не законченными... там просто было одно предложение... по этой ПРИЧИНЕ они были удалены!
3. Свой сайт не считаю продвинутым, и на ОГРОМНОЕ количество пользователей не рассчитываю...
4. САЙТОМ ЗАНИМАТЬСЯ НЕТ ВРЕМЕНИ! За руку СЮДА НИКОГО НЕ ПРИВОДИЛ....!

Shadow, "в таком случае выложи от себя хоть что-то не тупое" - вообщето процентов 90 всех материалов выложено МНОЙ!

ПОВТОРЮСЬ! За руку СЮДА НИКОГО НЕ ПРИВОДИЛ....!

Насчет "Boss - будь проще и к тебе потянутся!" куда уж проще!

ЛасточкА, "Перед тем как что то сделать надо написать причину." - ПРИ СЛЕДУЮЩЕМ ДОБАВЛЕНИИ НОВОСТЕЙ, ОБЯЗАТЕЛЬНО (если конечно буду удалять...) НАПИШУ ПОЧЕМУ ПОСТ УДАЛИЛ...

И ВООБЩЕ СЧИТАЮ КРИТИКУ ПОЛЬЗОВАТЕЛЕЙ ЛасточкА и Shadow НЕУМЕСТНОЙ!
Shadow, ОТ ТЕБЯ НЕ ВИДЕЛ еще не одной новости! так что НЕФИГ ОРАТЬ ТУТ!

Насчет удаленных новостей от ЛасточкА, я помоиму ГОВОРИЛ МАНДРУХЕ, шо и почему... если он не так обьяснил, проблемы его, если не то поняли ВАШИ!

За руку СЮДА НИКОГО НЕ ПРИВОДИЛ....!




 
ЛасточкАДата: Середа, 17.10.2007, 14:15 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 53
Нагороди: 0
Репутація: 8
Статус: Offline
Объясни почему это новость была не законченна? Там вообще то было прикреплено 3 ил и 4 картинки, которые ЗАКАНЧИВАЛИ новость!!! angry

Єдине що потрібно для триумфу зла - це щоб хороші люди нічого не робили!
 
BossДата: Середа, 17.10.2007, 14:48 | Повідомлення # 11
почесний Адмін
Група: Проверенные
Повідомлень: 157
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
Quote (ЛасточкА)
Объясни почему это новость была не законченна? Там вообще то было прикреплено 3 ил и 4 картинки, которые ЗАКАНЧИВАЛИ новость!!!

НЕБЫЛО!

Я НАОБОРОТ ЗА ТО ЧТО ЛЮДИ ДОБАВЛЯЮТ СВОИ НОВОСТИ! Хоть какоето ДВИЖЕНИЕ ЕСТЬ на сайте!

я ж говорю, самому особо заниматься тут времени нет, так что ПРИВЕТСТВУЮТСЯ ЛЮБЫЕ НОВОСТИ ОТ ПОЛЬЗОВАТЕЛЕЙ!






Повідомлення відредагував Boss - Середа, 17.10.2007, 15:01
 
111Дата: Четвер, 18.10.2007, 14:14 | Повідомлення # 12
Група: Видалені





Михайло, відгукнись !!!
Привіт деражнянці !!! Допоможіть знайти Коваля Михайла (Міха). Орієнтування-друзі Дембель, Бодя, Тарик, Ірка Шевчук. Дзвоню на мобільний-тиждень поза зоною. Якщо хтось знає домашній-напишіть, не знаєте-гляньте в телефонний довідник. Ви-ру-чай-те-е-е-е-е-е-е- !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
BossДата: Четвер, 18.10.2007, 16:51 | Повідомлення # 13
почесний Адмін
Група: Проверенные
Повідомлень: 157
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
Quote (111)
Михайло, відгукнись !!! Привіт деражнянці !!! Допоможіть знайти Коваля Михайла (Міха)

В нього сестра є Оксана (СТАРША за нього), і батько помер НЕДАВНО... (декілька місяців назад...)?????????????

якщо це він, то напиши, я скажу його № телефону, або скажу де він...




 
111Дата: П`ятниця, 19.10.2007, 09:43 | Повідомлення # 14
Група: Видалені





Здоров, Boss! Мене звати Олег. Я пишу з Києва. З Мішкою ми разом жили в гуртожитку , коли вчились в НАУ. Так, у нього є старша сестра Оксана і племінник, а про те, що помер батько, я просто не хотів писати. Він зараз повинен бути в Хмельницькому-після диплому поїхав до своєї дівчини. Скинь його телефон (якщо домашній, то з кодом).
Якщо ти з ним пересікаєшся, то передай мій телефон 8-097-381-55-18. Офігєть, слава Інтернету! На тебе вся надія! З мене пиво!!!
 
BossДата: П`ятниця, 19.10.2007, 10:49 | Повідомлення # 15
почесний Адмін
Група: Проверенные
Повідомлень: 157
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
111, КИНУВ В "ЛИЧНЫЕ СООБЩЕНИЯ" Подивись...
може знайду його МОБІЛУ то відпишу ше...




 
Форум м.Деражня » МІСТО ДЕРАЖНЯ » Все що стосується міста Деражня » ПОБАЖАННЯ ДЛЯ АДМІНА САЙТА.
  • Сторінка 1 з 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 13
  • 14
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Сайт управляється системою uCoz