Середа, 24.04.2024, 04:13
місто Деражня (неофіційний сайт)
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум м.Деражня » Корзина » Архів » Вредные привычки за и против (хто какие вредниэ привычки имеет (курет пет и тд)и как от ни)
Вредные привычки за и против
XBICTДата: Субота, 10.05.2008, 20:30 | Повідомлення # 31
Група: Видалені





Quote (urbania)
Та ща зовсым не в моды куріння, шляння ввечорі по барам... Вот я сам з Ізяслава, і дивлюся у нас коло ГАНДЕЛИКА тіко шпана збирається, і хоть би шо? Сидять п*яні в стельку, курять під лавочкою, а потім ще в школу прийдуть і кажуть: "С*К*, так вчора класно бухнув(ла)". І шо їм, більше респекта добавилося? Не розумію

Молодець, респект Маслякову applause applause applause
Згоден з тобою на 100%
 
МасляковДата: Неділя, 11.05.2008, 13:28 | Повідомлення # 32
Подполковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 133
Нагороди: 0
Репутація: 17
Статус: Offline
Та люди просто деградують, не розуміючи цього, і моя думка зовсім не співпадає з СОВИною,так як замість того, щоб пити чи курити, можна і сходити десь і на стадіон, спортом зайнятися, і зовсім зайняти своє життя іншим...Найти свою ІЗЮМИНКУ, а не опускатися нижче плінтуса... angry

...НЕ СТАВЬ ТОЧКУ ТАМ,ГДЕ СЕРДЦЕ СТАВИТ ЗАПЯТУЮ...

Повідомлення відредагував Масляков - Неділя, 11.05.2008, 13:30
 
DokДата: Понеділок, 12.05.2008, 19:09 | Повідомлення # 33
Генерал-майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 9
Статус: Offline
так спорт це добре але я вважаю що пити можна якщо в міру

777 Infelicissimum genus infortunii est fuisse felicem


 
ШизоФреНик(antiГерой)Дата: Понеділок, 12.05.2008, 19:31 | Повідомлення # 34
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 52
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
а вобще то я щитаю что если человек пить не умеит то и зачем себя мучеть, выпить можна и для апитита например 30грам ВЕРМУТА перед едой

Шизофрения - игра с самим собой

Повідомлення відредагував ШизоФреНик(antiГерой) - Понеділок, 12.05.2008, 19:32
 
MatrosДата: Понеділок, 12.05.2008, 20:19 | Повідомлення # 35
Генералиссимус
Група: Проверенные
Повідомлень: 1210
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Я вопше тьолок не уважаю які курять. Потом їм робиш штучне дихання як помийному відру. Сам курив 2 роки кинув не куру з Жовтня 2007 року. а Пити це зовсім інше але напиватися я не люблю smile пю в міру



Рок-ДЕРЬМО, Попса ПАРАША, Панки ХОЙ, победа Наша
 
МасляковДата: Понеділок, 12.05.2008, 20:36 | Повідомлення # 36
Подполковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 133
Нагороди: 0
Репутація: 17
Статус: Offline
Матрос, а не здається тобі, шо ти ще досить не пожив, щоб вже пити, і курити в 12 років не хорошо? Люди просто деградують...

...НЕ СТАВЬ ТОЧКУ ТАМ,ГДЕ СЕРДЦЕ СТАВИТ ЗАПЯТУЮ...
 
ВІК_АДата: Вівторок, 13.05.2008, 15:07 | Повідомлення # 37
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 237
Нагороди: 0
Репутація: 15
Статус: Offline
Matros, що за відношеня до протилежної статі "Я вопше тьолок не уважаю ..." , "Тьолки" знаєш де!? Я також негативно відношусь до куріння, хоча у свій час пробувала, приємного мало...
 
SAVAДата: Вівторок, 13.05.2008, 17:17 | Повідомлення # 38
Генерал-лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 481
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
20 причин курить марихуану

Никто не умирал из-за курения марихуаны.

Курильщики марихуаны говорят об уменьшении депрессии.

Марихуана никогда не вызовет эмфизему, в отличие от табака.

Марихуана не вызывает рак (и если вы курите марихуану, вы снижаете вероятность заболеть раком).

Тетрагидроканнабинол (ТГК), содержащийся в конопле, очищает легкие, предотвращает опухоли.

Ежедневное потребление марихуаны не наносит вред вашему мозгу.

Не доказано, что психические проблемы как-то связаны с курением марихуаны.

Марихуана — это не «наркотический шлюз». То есть это наркотик, который не приводит к потреблению других более сильных наркотиков.

Марихуана помогает бороться с атеросклерозом.

Марихуана замедляет рост опухолей мозга и удаляет их у крыс. Подобные эксперименты еще предстоит сделать на людях.

Не то, чтобы стадное чувство — хорошая причина, но вы не одиноки. Марихуана в США — культура «номер один».

Марихуана помогает в сексе.

В США 15 миллионов людей курят анашу как минимум раз в месяц.

Марихуана может предотвратить слепоту.

Марихуана может предотвратить мигрень.

Марихуана вызывает меньшее привыкание, чем кофеин. У нее нет физической зависимости, но незначительные пристрастия развиться могут.

В 1977 Администрация США по контролю за применением законов о наркотиках хотела отменить уголовную ответственность за употребление марихуаны.

Установление табу на марихуану законом — слабая причина, чтобы ее не курить. Некогда рабство было легальным, а гомосексуализм — нет. Законность — страшный барометр нравственности.

Получение кайфа — это не плохо. Хоть вы можете этого и не понимать, но поедание пищи, конфеты, жареной пищи или овощей, или, к примеру, кофе, чай или содовая — всё это оказывает влияние на умственную деятельность. Всё это доставляет удовольствие, то есть кайф.

Мы еще не знаем всех преимуществ марихуаны. Правительство в течение нескольких лет пыталась доказать, что она вредна, но так и не сумела.


 
XBICTДата: Вівторок, 13.05.2008, 17:25 | Повідомлення # 39
Група: Видалені





Да прикольно,але я проти алкоголю і куріння
 
ШизоФреНик(antiГерой)Дата: Вівторок, 13.05.2008, 17:59 | Повідомлення # 40
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 52
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
ну вобщето я с SAVAой согласен но у любой медали есть две стороны напремер конопля может вставить не подетски физчески все норм а вот себя потом по частям прейдетса собирать.
P.S/ под кайфом можна разное зделать не осознавая того что ты сделал лично меня от травы на пополам рвет


Шизофрения - игра с самим собой
 
SAVAДата: Вівторок, 13.05.2008, 18:04 | Повідомлення # 41
Генерал-лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 481
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
Не спорю колбасит всех по разному, в таком случаэ просто меньше курить (маленькую дозу) и все будет норм biggrin
Но все таки лучше не курить, например мне в убитом состоянии делать совсем ничего не хочется, я когда то так завалил сесию biggrin ...


 
XBICTДата: Вівторок, 13.05.2008, 22:16 | Повідомлення # 42
Група: Видалені





Я навіть ніколи не курив і сподіваюся що небуду курити і пити.Можна і необкуреним провести класно час,але зара сучасна молодь куре щоб показати з себе якогось крутого.І я не дуже спілкуюся з людьми які під "кайфом". angry angry angry angry angry
 
ВІК_АДата: Середа, 14.05.2008, 10:51 | Повідомлення # 43
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 237
Нагороди: 0
Репутація: 15
Статус: Offline
applause ПІДТРИМОЮ НА ВСІ 100%!!! applause
 
Юль4икДата: Середа, 14.05.2008, 13:09 | Повідомлення # 44
Група: Видалені





Кожна людина має свою думку.І кожна людина відповідає лише сама за свої кроки: правильні чи ні це вона вирішує лиш сама! moonw
 
DokДата: Четвер, 15.05.2008, 20:51 | Повідомлення # 45
Генерал-майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 9
Статус: Offline
100%але якщо ці короки повязані ще з кимось треба бутит уважнішим до себе хочаб зарали інших

777 Infelicissimum genus infortunii est fuisse felicem


 
Форум м.Деражня » Корзина » Архів » Вредные привычки за и против (хто какие вредниэ привычки имеет (курет пет и тд)и как от ни)
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Сайт управляється системою uCoz