Субота, 20.04.2024, 14:59
місто Деражня (неофіційний сайт)
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: SAVA, mandruha  
Форум м.Деражня » МІСТО ДЕРАЖНЯ » ПОШУК ПО МІСТУ » Хочу більше дізнатись про давніх родичів
Хочу більше дізнатись про давніх родичів
DiДата: Четвер, 23.07.2009, 14:34 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, шановні жителі міста! Моя бабуся якось розказала мені що у Деражні жив ії здається прадід - польский шляхтич, який мав невеликий маєток з млином. У нього ще була донька, яка вийшла заміж за простого парубка. Звичайно, інформації дуже мало, але можливо хтось що-небудь знає. Бабусене прізвище - Заїка
 
MarkAvrelijДата: Неділя, 09.08.2009, 11:31 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Вам необхідно звернутись в місцевий або обласний архів. Дослідити життя наших предків - реально! Тільки зберіть точні дані про ваших предків.
 
levileДата: Четвер, 15.09.2011, 00:42 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
У Деражні 1907 року народився мій батько - Гаврилюк Йосип Самойлович. Про його життя у Деражні нічого не знаю, лише те, що мав він там першу сім'ю і більше нічого. Його батьки - Самойло Олександрович, мати - Олена Олександрівна. Може хтось знає цю сім'ю. Дуже прошу відгукнутись. Дякую. Олена Громова (дів. прізвище Гаврилюк, мешкаю у Києві).
 
st_portДата: Четвер, 15.09.2011, 00:50 | Повідомлення # 4
следящий админ
Група: Администраторы
Повідомлень: 139
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
levile,
Будласка більше інформації (по можливості), в якій частині народився (наприклад в Містечцку, в центрі), чи в ближніх селах, мається на увазі село Кирничне (тепер частина міста Деражні). Якщо надасьте трошки більше інформації, можливо допоможемо Вам
 
levileДата: Четвер, 15.09.2011, 00:55 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
На жаль більше ніж те, що написала, не знаю. Знаю лише, що в його першій сім'ї було двоє дітей: син Григорій (жив у Києві, мав двох синів: Вячеслава та Сергія; помер років з двадцять тому) та дочка Зінаїда (з чоловіком жила у місті Миколаєві).
 
st_portДата: Четвер, 15.09.2011, 00:59 | Повідомлення # 6
следящий админ
Група: Администраторы
Повідомлень: 139
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Можливо у Вас є фото Вашого Батька, обіцяти не буду, але попробую щось розізнати
 
MarkAvrelijДата: Вівторок, 13.03.2012, 17:04 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (levile)
У Деражні 1907 року народився мій батько - Гаврилюк Йосип Самойлович. Про його життя у Деражні нічого не знаю, лише те, що мав він там першу сім'ю і більше нічого. Його батьки - Самойло Олександрович, мати - Олена Олександрівна. Може хтось знає цю сім'ю. Дуже прошу відгукнутись. Дякую. Олена Громова (дів. прізвище Гаврилюк, мешкаю у Києві).


Зверніться у державний архів Хмельницької області (у Хмельницьку), можливо там є якісь данні по батьку.
 
Форум м.Деражня » МІСТО ДЕРАЖНЯ » ПОШУК ПО МІСТУ » Хочу більше дізнатись про давніх родичів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Сайт управляється системою uCoz